Ochrana osobních údajů

Osobní údaje, které obdržíme od našich zákazníků, nám pomáhají přizpůsobovat a neustále zlepšovat své nákupy na webu. Tyto údaje používáme zejména pro správu objednávek, poskytování produktů a služeb, zpracování plateb, komunikaci s vámi o objednávkách, produktech, službách a propagačních nabídkách, aktualizaci našich záznamů a obecně správu účtu, zobrazování obsahu, jako jsou seznamy přání a recenze zákazníků a doporučujeme produkty a služby, které vás mohou zajímat. Tyto údaje také používáme k vylepšení našeho internetového obchodu a našich webových stránek s cílem zabránit podvodům či zneužívání na našich webových stránkách a umožnit třetím stranám provádět technické, logistické a jiné činnosti v našem zastoupení.


1. Jaké osobní údaje o zákaznících jsou shromažďovány?


Osobní údaje, které jste poskytli: Získáváme a uchováváme všechna data, která zadáte na našich stránkách, nebo nám poskytnete jiným způsobem. Kliknutím sem zobrazíte příklady shromážděných údajů. Můžete se rozhodnout neposkytovat určité údaje, ale v tomto případě možná nebudete moci používat některé naše služby. Používáme údaje, které poskytnete, abychom reagovali na vaše požadavky, přizpůsobili nám naše návrhy a vylepšili nabídku online a komunikaci s vámi.


Osobní údaje, které jsou shromažďovány automaticky: Při každém interakci s námi přijímáme a uchováváme určité kategorie osobních údajů. Například, stejně jako mnoho webů, používáme "cookies" a získáváme určité údaje, když váš prohlížeč přistupuje k našim webovým stránkám.


2. Je zaručena bezpečnost osobních údajů?


A. Jsme zavázáni chránit zabezpečení vašich osobních údajů při jejich odesílání pomocí softwaru Secure Sockets Layer (SSL), který šifruje zadané informace.


B. V době potvrzení objednávky zobrazujeme pouze poslední čtyři číslice čísla kreditní karty. Samozřejmě předáváme kompletní číslo kreditní karty finanční instituci vydávající kreditní kartu během zpracování objednávky.


C.Naše bezpečnostní postupy naznačují, že občas můžete požádat o prokázání vaší totožnosti před zveřejněním osobních údajů.


D.Důležité je, abyste přijali vhodnou ochranu před neoprávněným přístupem k vašemu heslu a počítači. Vždy se ujistěte, že jste odpojeni při používání počítače sdíleného s jinými uživateli.


3. Pravidla ochrany dětí a mladistvých


Neposkytujeme službu pro nezletilé. Uživatelům mladším 18 let se doporučuje, aby nepředložili žádné osobní informace. Nicméně uživatelé mladší 18 let jsou stále vyzváni, aby navštívili naši stránku pod rodičovským dohledem.

 

Vytvořeno v systému OpenCart
veteran-military-technika-borova.cz © 2021
Překlad: 1.SDZP družstvo.